Зміни в розкладі приміських поїздів по ст. Кривий Ріг-Головний на листопад 2021 року


Зміни в розкладі приміських поїздів по ст. Кривий Ріг-Головний на листопад 2021 року

У зв’язку із ремонтними роботами, по залізничній станції Кривий Ріг-Головний та іншим станціям, введено деякі зміни в руху приміських поїздів у листопаді 2021 року.

 1. Приміський поїзд №6466 “Тимкове-П’ятихатки-Пас.” , відправленням зі станції Кривий Ріг-Головний в 08:19 – 02, 03 листопада 2021 року призначається зі зміненим маршрутом та графіком. Прямування через ст. Кривий Ріг-Головний, ст. Кривий Ріг Сорт., Пост 3 км, ст. Саксагань без заходу на ст. Мудрьона, ст. Шмакове, ст. Вечірній Кут, ст. Рокувата до ст. Кривий-Ріг-Гол. діючим, далі наступним розкладом:

  • ст. Кривий Ріг-Гол., 07:32 – 08:19 (зупинка – 47 хв.);
  • ст. Кривий Ріг-Сорт., 08.34;
  • ст. Пічугіне, 08:42 – 8:49 – технічна зупинка;
  • пост 3 км 08:57;
  • ст. Саксагань, 09:05 – 09:25 (зупинка – 20 хв.), далі згідно чинного розкладу.

Постійний графік поїзду №6466 по ст. Кривий Ріг-Гол. можна переглянути тут:

2. Приміський поїзд №6512 “Кривий Ріг-Гол.-П’ятихатки-Пас.” , відправленням зі станції Кривий Ріг-Головний в 20:20 – 02, 03 листопада 2021 року призначається зі зміненим маршрутом та графіком. Прямування через ст. Кривий Ріг-Головний, ст. Кривий Ріг Сорт., Пост 3 км, ст. Саксагань без заходу на ст. Мудрьона, ст. Шмакове, ст. Вечірній Кут, ст. Рокувата наступним розкладом:

  • ст. Кривий Ріг-Гол., відправлення в 20:20;
  • ст. Кривий Ріг-Сорт., 20:35;
  • ст. Пічугіне, 20:44 – 20:51 – технічна зупинка;
  • пост 3 км, 20:58;
  • ст. Саксагань, 21:06 – 21:22 (зупинка – 16 хв.), далі згідно чинного розкладу.

Постійний графік поїзду №6512 по ст. Кривий Ріг-Гол. можна переглянути тут:

3. Приміський поїзд №6509 “П’ятихатки-Пас.-Тимкове” , відправленням зі станції Кривий Ріг-Головний в 20:35 – 02, 03 листопада 2021 року призначається зі зміненим маршрутом прямування через ст. Саксагань, пост 3 км, ст. Пічугіне, ст. Кривий Ріг-Сорт., ст. Кривий Ріг-Гол. (без заходу на ст. Рокувата, ст. Вечірній Кут, ст. Шмакове, ст. Мудрьона) наступним розкладом:

  • ст. Саксагань, 18:27 – 19:07 (зупинка – 40 хв.);
  • пост 3 км, 19:15;
  • ст. Пічугіне, 19:22;
  • ст. Кривий Ріг-Сорт., 19:28;
  • ст. Кривий Ріг-Гол., 19:38 – 20:35 (зупинка – 57 хв.), далі згідно чинного розкладу.

Постійний графік поїзду №6509 по ст. Кривий Ріг-Гол. можна переглянути тут:

4. Приміський поїзд №6501 “П’ятихатки-Пас.-Кривий Ріг-Гол.” , прибуттям на станцію Кривий Ріг-Головний в 06:43 – 03, 04 листопада 2021 року призначається зі зміненим маршрутом прямування через ст. Саксагань, пост 3 км, ст. Пічугіне, ст. Кривий Ріг-Сорт., ст. Кривий Ріг-Гол. (без заходу на ст. Рокувата, ст. Вечірній Кут, ст. Шмакове, ст. Мудрьона) наступним розкладом:

  • ст. Саксагань, 05:42 – 06:02 (зупинка – 20 хв.);
  • пост 3 км, 06:11;
  • ст. Пічугіне, 06:20;
  • ст. Кривий Ріг-Сорт., 06:27;
  • ст. Кривий Ріг Гол., прибуття в 06:39.

5. Приміський поїзд №6411 “Верхівеце-Кривий Ріг-Гол.” , прибуттям на станцію Кривий Ріг-Головний в 06:02 – у зв’язку з переходом на зимовий час 31.10.2021
затримається на годину по ст. Кудашівка.

6. Приміський поїзд №6485 “Нікополь-Тимкове” , відправленням зі станції Кривий Ріг-Головний в 12:25 – 08, 10, 12 листопада 2021 року призначається до ст. Кривий Ріг-Зах. діючим, далі зміненим розкладом:
– ст. Кривий Ріг-Зах., 12:47 – 12:48 (зупинка – 1 хв.);
– пл. 116 км (Мусіївка), 13:02;
– пл. 118 км (Мусіївка), 13:06;
– ст. Мусіївка, 13:12 – 13:13 (зупинка – 1 хв.);
– ст. Гейківка, 13:24 – 13:25 (зупинка – 1 хв.);
– пл. Утішне, 13:35 – 13:36 (зупинка – 1 хв.);
– ст. Висунь, 13:47 – 13:48 (зупинка – 1 хв.);
– ст. Тимкове, прибуття в 14:00.

Постійний графік поїзду №6485 по ст. Кривий Ріг-Гол. можна переглянути тут:

7. Приміський поїзд №6455/6456 “Кривий Ріг-Гол.-Інгулець” , відправленням зі станції Кривий Ріг-Головний в 17:53 – 08, 10, 12 листопада 2021 року призначається до ст. Кривий Ріг-Зах. чинним, далі зміненим розкладом:
– ст. Кривий Ріг-Зах., 18:12 – 18:13 (зупинка – 1 хв.);
– пл. 116 км(Мусіївка), 18:26;
– рзд. 6 км, 18:30 – 18:31 (зупинка – 1 хв.);
– ст. Полтавка, 18:45 – 18:46 (зупинка – 1 хв.);
– пл. 22 км, 18:56 – 18:57 (зупинка – 1 хв.);
– ст. Інгулець, прибуття в 19:05.

Постійний графік поїзду №6455/6456 по ст. Кривий Ріг-Гол. можна переглянути тут:

8. Приміський поїзд №6457/6458 “Інгулець-Кривий Ріг-Гол.” , прибуттям на станцію Кривий Ріг-Головний в 20:40 – 08, 10, 12 листопада 2021 року призначається зміненим розкладом:

– ст. Інгулець, відправлення о 19:35;
– пл. 22 км., 19:42 – 19:43 (зупинка – 1 хв.);
– ст. Полтавка, 19:52 – 19:53 (зупинка – 1 хв.);
– рзд. 6 км, 20:07 – 20:08 (зупинка – 1 хв.);

– пл. 116 км(Мусіївка), 20:12;
– ст. Кривий Ріг-Зах., 20:21 – 20:22 (зупинка – 1 хв.);

– ст. Кривий Ріг, 20:34 – 20:35 (зупинка – 1 хв.);

– ст. Кривий Ріг-Гол., прибуття в 20:45.

9. Приміський поїзд №6042 “Кривий Ріг-Гол.-Дніпро-Гол.” , відправленням зі станції Кривий Ріг-Головний в 17:30 – 26.10-14.11, 16, 18 листопада 2021 року відменено.

Постійний графік поїзду №6042 по ст. Кривий Ріг-Гол. можна переглянути тут:

10. Приміський поїзд №6027 “Дніпро-Гол.-Кривий Ріг-Гол.” , прибуттям на станцію Кривий Ріг-Головний в 17:05 – 26.10-14.11, 16, 18 листопада 2021 року призначається відправленням зі ст. Кам’янське-Пас. На дільниці Дніпро-Гол. – Кам’янське Пас.
відмінено.

11. Приміський поїзд №6022 “Кривий Ріг-Гол.-Дніпро-Гол.” , відправленням зі станції Кривий Ріг-Головний в 10:14 – 26.10-14.11, 16, 18 листопада 2021 року призначено зміненим графіком:

Постійний графік поїзду №6022 по ст. Кривий Ріг-Гол. можна переглянути тут:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *