Головна » Залізничні вокзали » Залізничні вокзали Черкаської області » Вокзал станції Імені Тараса Шевченка

Вокзал станції Імені Тараса Шевченка

АДРЕСА & КОНТАКТ


Address

20705, Черкаська обл., м. Сміла, вул. Якова Водяного, 7

GPS

49.20165852932, 31.897324472462

Telephone


ГРАФІК РОБОТИ

Monday

00:00-24:00

Tuesday

00:00-24:00

Wednesday

00:00-24:00

Thursday

00:00-24:00

Friday

00:00-24:00

Saturday

00:00-24:00

Sunday

00:00-24:00

CLAIM LISTING


Вокзал станції Імені Тараса Шевченка надає послуги з продажу квитків на пасажирські та приміські поїзди.

Даний об’єкт є головним вокзалом міста Сміла Черкаської області та входить до складу Шевченківської дирекції залізничних перевезень Одеської залізниці.

Зі станції Імені Тараса Шевченка відправляються приміські потяги на Гребінку, Черкаси, Умань, Христинівку, Миронівку, Помічну. Пасажирські поїзди направляються на Київ, Харків, Одесу, Миколаїв та інш.

Послуги на вокзалі:

Квиткові каси: оформлення проїзних та перевізних документів у дальньому, місцевому та приміському сполученнях; повернення проїзного документу; поновлення проїзного документу; оформлення проїзних документів, заброньованих через мережу Інтернет; переоформлення проїзного документа ні раніше, ніж як за 24 години до його відправлення.

Багажне відділення: користування стаціонарною камерою схову; послуги носія; використання багажного візка; перевірка ваги багажу; надання бланку-заяви та її заповнення; повідомлення одержувача про прибуття на його адресу багажу: по телефону, поштою, телеграфом; маркування та окантовка багажу; навантаження та вивантаження силами працівників вокзалу багажу зі складу на автомобіль або з автомобіля; надання консультації по перевезенню та упакуванню багажу; попереднє приймання багажу (вантажобагажу) та «Експрес-пошти»; зберігання багажу (вантажобагажу) та «Експрес-пошти» понад встановлений термін; оформлення та доставка «Експрес-пошти» до поїзда; в’їзд автотранспорту на територію багажного відділення; знімання з поїзда ручної поклажі пасажира, який відстав від поїзда, а також поклажі, яка була забута пасажиром у поїзді;.

Інші послуги: послуги довідкового бюро (оголошення по вокзальному радіо, надання письмової довідки); користування залом підвищеного комфорту; користування послугами платного туалету; продаж розкладу руху поїздів.

Кімнати відпочинку: користування 2-х, 3-х, 4-х,6-ти місними номерами; бронювання місця в кімнаті відпочинку; користування феном, праскою, душем; прання білизни.

Послуги сервіс-центра: обслуговування пасажирів у сервісному центрі; користування залом сервіс-центру; замовлення носія на прохання пасажира; користування факсом; користування телефонним зв’язком в межах міста; зарядка ноутбука та мобільного телефону.

Вокзал станції Імені Тараса Шевченка

ОСОБЛИВОСТІ & ПОСЛУГИ

РОЗКЛАД ПРИМІСЬКИХ ПОЇЗДІВ

Оплата картою

24 / 7 Підтримка

РОЗТАШУВАННЯ НА КАРТІ

ЗВОРОТНІЙ ЗВ’ЯЗОК

НОВИЙ ПОШУК

Leave a review

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.